Диалог между Bodun и Yulianovich

2 Публичные сообщения

  1. Дякую за відповідь. Хочу зробити для друзів (вони весільні лабухи), топи - драйвер поставлю вінницькі HD240, а на мід-бас 12", якийсь з МАГів М1231 или М1232, или М1234. Саби я вже зробив БП4(Сабсоніка) на маг М1860 - хлопці задоволені. Розділяю берінджером СХ2310 на 80Гц. Напевно буде проблемно з ним зв`язуватись, та і мені важкувато буде добиратись в інше місто (робота, сім`я). Може підкажете (звичайно якщо знаєте) хто з цих майстрів робить більш-менш нормальні фільтри: Костя Недзєльський, Мирон Кішак, Геник (раніше працював у Дзюпина, а зараз в Артмаксі на Сихові, його виробництва підсилювачі ONE)
  2. З серйозих людей ніхто, бо невигідно. Тобто ті що можуть, цим за гроші не займаються. Сидіти і розробляти, і виготовляти... Надто багато часу. Звісно є готові вирішення, але це універсальні фільтри які не враховують індивідуальні характеристики динаміків. Я, особисто, коли б що й робив, то включав би в біампі. Є в мене колега який "страждає" цим. Має глибокі багаторічні знання в електроакустиці, досвід розрахунку і виготовлення фільтрів усіх порядків. Має якісь проги, вимірювальний мікрофон. Правда він мешкає не у Львові. Після свят вони будуть з напарником грати в барі "18 км" на стрийській трасі. Якщо б зацікавило, то можу дати номер мобільного.
Показаны публичные сообщения с 1 по 2 из 2